| daniDeeDee a întrebat:

Pentru fanii Harry Potter.

Producatorii anunta scene de dragoste intre actorii Daniel Radcliffe si Emma Watson, surprinsi in ipostaze "foarte sexy"
Una dintre scenele cu pricina, din "Harry Potter And The Deathly Hallows", va fi difuzata in timp ce Harry Potter si cel mai bun prieten al sau, Ron Weasley, se vor lupta cu un monstru. Creatura se va folosi de imagini intime dintre Harry si Hermione Granger (Emma Watson), pentru a i le arata lui Ron, care este indragostit de Emma.

"Daniel a mai aparut nud in trecut, iar in urmatorul film vor fi cateva astfel de scene, inca ne gandim in ce momente sa le prezentam", a dezvaluit producatorul David Yates, relateaza The Telegraph.

Tot in urmatorul film se anunta o alta secventa de dragoste intre Hermoine si Harry, in care cei doi isi dezvaluie cateva secrete. Este vorba de un dans romantic, moment ce nu apare in cartea Harry Potter.

http://img.9am.ro/article_pictures/144251_articol.jpg

4 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Eu sunt fan al acestei trilogii, atat carte cat si filmul imi plac la nebunie.
Era si normal ca producatorii filmului sa introduca anumite scene care nu se regasesc in carte, o fac numai pentru a tine oamenii in suspans pana la finele filmului.
Eu astept cu nerabdare sa vad filmul.

| costyn162 a răspuns:

Cred ca Daniel cu Emma se potrivesc, dar Harry cu Hermione in nici un caz. Apropo, sunt un mare fan Harry Potter si iti pot spune ca daca astepti sa vezi acele scene s-ar putea sa mai astepti pana in 2011 pentru ca ultima carte a lui J. K. Rowling va fi ecranizata in 2 parti adica 2 filme... unul va aparea anul viitor iar celalalt in 2011. Eu am citit deja cartea, mi-am cumparat-o anul trecut, iar filmul il astept cu nerabdare.

| ForeignO a răspuns:

Mm, Salut Draga Mea happy

Ei bine, nu sunt fana Harry Potter, dar mi se pare foarte ''cute'' relatia dintre Daniel & Emma. Da, punandu-ma in locul lui Ron (din film) mi s-ar parea foarte, foarte neplaut sa vad niste pozecu cel mai bun prieten al meu & fata pe care o iubesc sarutandu-se si chiar poate mai mult. Nu am inteles ce ai vrut sa spui sau sa intrebi. dar sper ca te-am ajutatbig grin

Te PuP:* O zi Buna!

| LinDaStAr a răspuns:

Apropo stie cineva adresa de mess a lui daniel radcliffe? trebuie sa pun niste intrebari big grin