| ChangeName a întrebat:

Pentru jucatorii de Counter Strike, voi ce versiune folositi, eu folosesc Counter Strike Nvidia E4. Daca voi sustineti ca ar fi vre unu mai bun spuneti-mi si mie care ar fi acela si dati-mi si mie link de unde sa il descarc.
Succes tuturor dau fundawinking

2 răspunsuri:
| TheClassyCat a răspuns:

Cea mai buna versiune este cea de steam intri pe ce server vrei. nu te acuza oricine ca ai hack daca esti bun. Sunt siteuri care iti dau keie pentru steam la 10 euro prin sms. Bafta la fraguri

| MonyKriss a răspuns:

Eu cred ca Counter Strike Source 1-7, adica pe asta ma joc eu, bine acum fiecare ce preferinta are