| Raul5521 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua mea si nu stiu ce sa imi cumparlaughingUn telefon HTC One x sau o consola dj Numark Mixtrack Pro?laughingdau funda celui mai bun raspuns.

8 răspunsuri:
| kitty00 a răspuns:

Pe cat e ziua ta?

| CineTeCrezi a răspuns:

Telefonul

| LiazAdrian a răspuns:

happy iti spun de pe acum "La multi ani!"
Nu trebuie sa-ti cumperi neaparat un telefon. Iti poti cumpara prajiturele happy de ziua ta! big grin
Sau jocuri pe calculator, jocuri pe table, eu am "Nu te supara, frate" se joaca cu pioni si un zar sau doua, minim 2 persoane, maxim 4 persoane.
Eu iti recomand sa-ti cumperi ce vrei tu, ce-ti doresti.

| TeyMar a răspuns:

Ambele daca ai un venit bun, dar daca esti intr-o perioada mai proasta telefonul.

| kida2012 a răspuns:

Un telefon HTC One x happy!

| kida2012 a răspuns:

Un telefon HTC One x

| Costy80 a răspuns:

O consola Numark Mixtrack Pro. Gasesti aici la oferta:
http://www.allegromusic.ro/controlere-dj/2648-numark-pro-mixtrack.html

| DanyelaForYou a răspuns:

Daca te respecti, fa'ti cadou si telefonul si consola dj.batting eyelashes

Întrebări recente