| AlexHD_5315 a întrebat:

Peste o saptamana vreau sa ma duc sa vad la cinema harry potter and the deathly hallows 2 si am vazut ca pretul este intre 27-39 lei.
La toate cinemaurile sunt reduceri pentru elevi? Daca ma duc cu carnetul de elev imi face reducere 50%? Sau doar la unele cinemauri? tongue FUNDA

4 răspunsuri:
| Kassandra1408 a răspuns:

Cred ca numai studentii primesc reducere dar nu strica sa incerci. Oricum filmul CU SIGURANTA merita - si nu va fi dat pe PROtv decat peste vreo 3 ani laughing Si eu merg sa il vad. Sunt foarte atasata de seria HP, am inceput cartile cand aveam 11 ani si tot din ele am invatat engleza. Oricum, daca ai sub 14 ani primesti reducere. ENJOY THE MOVIE and HP FOREVER!

| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Pai eu stau in Pitesti si pretul unui bilet la film in 3D este de 19 lei.Si daca ma duc cu carnetul de elev imi face reducere un leu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi in ce oras stai si intra pe site-ul cinematografului la care vrei sa mergi. Acolo scrie preturile pentru fiecare categorie: elev/student(nu exista reduceri asa mari, de 50%), pensionar, copil, normal. Poti sa rezervi si locurile.

| anaid2008 a răspuns:

Il da si la tv duminica pe protv mi se pare tongue