| anonim_4396 a întrebat:

Plec o saptamana in Viena. Ce ar fi de vizitat? Ce-mi recomandati sa nu ratez?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Viena este un oras extrem de frumos, este capitala muzicii.Acolo poti vizita Palatul Schonbrunn, Prater-cel mai mare parc de distractii din Viena, Baile termale de la Baden, Cea mai mare gradina zoologica din Europa, Gradina Palatului Belvedere, Palatul Imperial Hofburg, Catedrala Sfantului Stefan si nu rata inghetata Zanoni (din centrul orasului). E cea mai buna inghetata everhappy! Distractie placuta si sa ai un timp cat mai fain!

5 răspunsuri:
| baba a răspuns:

Pe lângă celebrul centru recomand Hundertwasserhaus şi NEAPĂRAT Prater!

| Selena a răspuns:

Si sa comanzi un snitel vienez happy

| Danny _3256 a răspuns:

Am fost de multe ori prin Viena, merita vizitata, e o capitala frumoas si ca obiective turistice iti recomand ce a zis si Anna. Dumn bun!

| joy a răspuns:

Ah.si eu vreau sa vizitez Viena in vacanta de Paste dar prietenul meu vrea in Venetia. m-am saturat! vreau si euucrying

| christian a răspuns:

Ooo.viena e o capitala superba! N-ai ce pierde, am vizitat multe tari.si viena se numara printre cele mai frumoase si remarcabile orase! Have fun