| exa a întrebat:

Pls cara ma ajuta sad Adica ma invata sa modific si eu poze faine pe PhotoShop? Dau fundita :*:X Plswinking

3 răspunsuri:
| maryus92 a răspuns:

Te-as ajuta eu insa sunt mii de metode de modificat o poza in photoshop, dar scrie pe youtube sau pe google photoshop tutorials si te invata pas cu pas cum sa creezi sau sa modifici o poza

| rebb a răspuns:

Exista tutoriale pe net.Deja mi s-a acrit de toti "smecherii" care au dat de photoshop.yawn

| edward_5557 a răspuns:

Cauta photoshop tutorial p youtube. E cea mai simpla cale. Spor la invatat!

Întrebări recente