| AndreeaDeea_6853 a întrebat:

Plz imi faketi si mie un cont pe webkinz?
funda:X

3 răspunsuri:
| ClaraConstiantin a răspuns:

Sigur, dar vezi ca iti fac un cont de proba ca daca vrei un cont webkinz adevarat trebuie sa imi dai codul de la animalut sa-l introduc, dar daca vrei un cont de proba ti-l fac cu mare placere. Zimi cum sa se numeasca contul si parola si daca vrei pisica sau caine si ce nume le dai.

| strawberry03 a răspuns:

Ai nevoie de cod secret...cumpara animalut de plus si vei avea unul, eu am o zebrahappy

| lolipopfree a răspuns:

Poti sa iti faci si cont de proba fara sa dai niciun ban. Sa imi zici ce alegi intre pisica si caine si zi-mi cum sa se cheme contul si parola si cum sa se cheme animalu si iti fac. Cred ca ma descurcwinking