| simo99 a întrebat:

Porecla pentru. mara-fundita

Răspuns Câştigător
| Roxana_7837 a răspuns:

Mara -> Mariutza, Mary, Marea, Ara, Myra, Mera, Mariuca,Ari,Mari,Ara,Marr, Maia, marette
fundita?

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

E ca si cum te-ai duce la bar si zici: O bere, mersi!
Pai stai putin nu tu un te rog frumos nu tu un semn al intrebarii, pai ce-i asta?

| Vasya a răspuns:

O porecla depinde de fizzicul persoanei nu doar de nume. De exemplu eu sunt mai scunda si am primit porecla pitica. Spune-mi cam cum arata Mara si te pot ajuta sa gasesti o poreclawinking

| XtmCamiii a răspuns:

Bunahappy
Mara -> Mariutza, Mary, Marea, Ara, Myra, Mera, Mariuca
fundita?

| DirtyDoll a răspuns:

Mara/? Hmm`.thinking
Mary.[stiu ca vine de la Maria dar se potriveste si la Mara]

| DragosFku a răspuns:

Marutzu laughing
Amara
Mary big grin

| maramaryyy a răspuns:

Ce zici de snooki? laughing) da eu sunt mara :*