| Elial a întrebat:

Povestiti o intamplare stranie din viata voastra(sau un vis dau orice)... dar sa fie adv.

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Http://unblogcamciudat.wordpress.com
Acolo gasesti multe intamplari haioase din viata mea. Dar nu toate adevarate :))

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu personal nu am avut nici o intamplare stranie dar bunicul meu a trait un astfel de eveniment. Cu multi ani in urma, intr-o padure invecinata de casa lui bunicu a aparut un foc in padure, care ardea in valvatai. Fenomenul a fost discutat cu batranii din sat. Explicatia a fost ca acolo unde ardea focul ar fi o comoara. Au localizat locul respectiv si s-au apucat de sapat, dar tot ce se sapa intr-o zi a doua zi pamantul era la loc, astfel satenii au renuntat sa mai sape, totul a ramas un mister la care nu s-a gasit raspuns.

| Shery a răspuns:

Multumesc de fundabatting eyelashes

| x4z5 a răspuns:

Ora 00:30
Eram in cimitir impreuna cu 2 fete si cu inca 1 prieten...

Si din senin...se aude un zgomot...foarte puternic, se auzea ca si cum ceva/cineva ar fi venit spre noi.

Dar cand ne-am uitat mai bine era o muscastraight face.

(Scuze ca te-am tinut in suspans)

Mie nu mi s-au intamplat lucruri stranii,(doar in vise)dar este cam mult de povestit.

| cazacdenis a răspuns:

Sall sunt tot eu cazac de 9 ani si am avut un cum ca fratele meu a uitat sa traga frana de mana si el a plecat si a lasat cheile in masina si parca am inceput sa conduc masina lui imi dai funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de mai multe ori mi se intampla lucruri care am senzatia ca le-am mai facut exact aceleasi lucruri si exact aceleasi persoane in jurul meu.Stiu grav, mama imi zice ca trebuie` sa merg la psihiatru. Te rog imi dai funda? E straniu si adevarat