| elena a întrebat:

Priviti frumusetile Pamantului...

http://www.business-forum.ro/......-lume.html

Răspuns Câştigător
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Are dreptate Mariana,si in plus noi, Romancele, nu suntem sexy ca altele de afara pentru ca noi nu ne imbracam cu haine deochiate cum ar fi nr.5 Brooke Burke. Desigur, pentru baieti e superb...
P.S.Intrebarea ta a fost pacaleala de 1 aprilie? Daca da, ai dreptate

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sunt frumoase happy (nu toate)

mariana
| mariana a răspuns:

Elena, in primul rand iti multumesc pentru link, clasamentul este important pentru cinefili dar si noi ne putem bucura privind aceste femei frumoase.
Frumusetea place ochiului asa ca, "ce e frumos si lui Dumnezeu ii place", cum spune proverbul.
Desigur ca, Romania are fete si femei frumoase dar nu intram in top pentru ca, tipul nostru de frumusete nu este cunoscut prea bine si in afara tarii.
Este bine sa apreciem calitatile oamenilor aspectuosi, dar cred ca, ar fi mai bine daca celelalte "dive" s-ar imbraca la fel ca Natali, care este nr.1 pe ecrane si in viata adevarata.

| adrianstabul a răspuns:

Asta cred ei dar pe pamntul asta sunt altele mai frumoase.

| Co5m1n a răspuns:

Sunt fruomase...n'am ce spune...dar ca romancele nu's fete mai frumoase niciunde:X

| NNeo a răspuns:

Frumos frumos