| Smileyouarebeautiful a întrebat:

Mi-a disparut animalul de companie! :( L-ati vazut pe undeva? Eu nu il gasesc nicaieri.Arata ceva de genul:

http://www.business-forum.ro/images/idoblog/upload/2733/ animal_ciudat.jpg

Cel care il gaseste este rugat sa sune la numarul 0001111000000111.Recompensa 50 bani, maxim 60

36 răspunsuri:
| CoMyYySiAtat a răspuns:

Cred ca am vazut ceva asemanator, doar ca semana un pic cu un ciclopcorn si avea o culoare galben spre un verde rozuliu, mai avea si o coama capruie si niste ochi blonzi.
Stiu ca nu prea seamana cu cel din imagine, dar poate s-a tavalit in noroi!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Numai eu m-am prins ca urechile lui sunt de fapt un ardei iute impartit in doua bucati?

| BluishAngel a răspuns:

Vai s-amar! Decat cu asa "animal", mai bine te lipsesti... Apropo, l-ai gasit? big grin

| Smileyouarebeautiful explică (pentru BluishAngel):

Da l-am gasit big grin. Mi l-a expediat Elușca. Acum trebuie sa vina sa isi ia recompensa de 50 de bani big grin

| facepalmlol a răspuns (pentru Smileyouarebeautiful):

Hai mai pune inca 10 pentru curier ca n-are seminte.

| Smileyouarebeautiful explică (pentru facepalmlol):

Ok rolling eyes.S-a facut. happy

| 00AName00 a răspuns:

Ce dregut e! L-am vazut si imi venea sa il sufoc de dragut ce e! dar i-am dat drumul din pacate.sad

| MaxKiller911 a răspuns:

Eu nu l-am vazut si nici nu vreau...

| facepalmlol a răspuns:

Era in borcanul cu Nutella.Am pus capacul.Sa ti-l expediez?

| Smileyouarebeautiful explică (pentru facepalmlol):

Vaiii multumesc mult :*.Da expediaza-l.Sa vezi ce bataie ii dau ca a fugit de acasalaughing

| Ashadow a răspuns (pentru Smileyouarebeautiful):

Deci de-aia e asa deformat saracu' ca-l bati. Hwwwwwwaaaaaaaaaaaaa, esti oribilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Ma jignesti prin simplul fapt ca respiri acelasi aer ca mine.

| facepalmlol a răspuns (pentru Smileyouarebeautiful):

Il trimit printr-un porumbel cu lesa rooooooz cu mult mult mult sclipirici(da, da, stiu cum scrisesi).

| Smileyouarebeautiful explică (pentru Ashadow):

Nu am dat niciodata in el puppy dog eyes si cred ca nici acum nu o sa o fac...e asa de dragut a facut niste ochisori si nu pot sa il lovesc puppy dog eyes

| Mokaxoxo a răspuns:

Aaaa,deci al tau era! E pe undeva prin morga, nu i-a placut mancarea mea.Scuze.

| zeulzamolxe666 a răspuns:

A disparut cu tot cu companie? alo, sa vina politia!

| HεεЌεЯε a răspuns:

Nici eu n-as da in el, pentru ca s-ar putea sa ma muste...

| MishaIsMyHero a răspuns:

L-am vazut.se ducea la Bucuresti impreuna cu http://poze.haios.ro/listeaza_poza.php?s=poze&id_joke=4575

| justme9 a răspuns:

De fapt nu a fugit, l-am rapit eu laughing

| ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD a răspuns:

Cautati-l in anus

| Smileyouarebeautiful explică (pentru TheGenius):

Neahh...nu cred.La cat de dragut este nu cred ca i-ar putea face asa ceva.

| SweetCandies4cake a răspuns:

L-am prins, e la mine.Se ducea la magazin ca ii era foame.Da-mi premiul.

| Smileyouarebeautiful explică (pentru SweetCandies4cake):

Offf nu am cum...i l-am dat lui Elușca...ea l-a gasit in borcanul cu nutella puppy dog eyes

| SweetCandies4cake a răspuns (pentru Smileyouarebeautiful):

Minte! Vezi poate ti-a disparut iar ca sigur e la mine.

| Smileyouarebeautiful explică (pentru SweetCandies4cake):

Ok...daca insisti....iti dau tie recompensa(50 de bani nu mai mult)

| SweetCandies4cake a răspuns (pentru Smileyouarebeautiful):

Acum ti-am trimis animalutul cu masina mea neagra.Pentru siguranta lui sper ca stie sa conduca si sa foloseasca centura.

| Smileyouarebeautiful explică (pentru SweetCandies4cake):

Normal ca stie...Cine crezi ca l-a invatat?

| SweetCandies4cake a răspuns (pentru Smileyouarebeautiful):

De fapt l-am invatat eu in acele 5 minute cand l-am avut in grija..Imi e dor de el.A ajuns teafar?

| Smileyouarebeautiful explică (pentru SweetCandies4cake):

Da...dar ii e foarte foame.Nu i-ai dat de mancare nu-i asa?waiting

| SweetCandies4cake a răspuns (pentru Smileyouarebeautiful):

Cum sa nu? I-am dat salata de fructe de mare si i-a placut.Mai trimite-l la mine ca imi e dor de el.Te rog.(Cred ca ii place mai mult la mine)De fapt nu cred ci sunt sigura.

| Smileyouarebeautiful explică (pentru SweetCandies4cake):

Ok,dar da-mi cei 50 de bani inapoi.

| SweetCandies4cake a răspuns (pentru Smileyouarebeautiful):

De ceee? Tocmai mi-am cumparat o jumatate de firmitura de sfert de paine deci nu am de gand sa-i dau inapoi.(E criza)

| facepalmlol a răspuns (pentru SweetCandies4cake):

Ai dovezi ca nu-i in Nutella?

| SweetCandies4cake a răspuns (pentru facepalmlol):

Sa-ti spuna detinatoarea animalutului daca era plin de nutella sau tocmai a mancat salata de fructe de mare si a ajuns cu o masina neagra.(Asta e dovadaphbbbbt)

| DryCooker a răspuns:

Ai animal de companie pe dracu?!?!

| Arriane a răspuns:

Eu l-am gasit. Doarme la mine in frigider langa branza de vaci. Pare cam obosit, deci cred ca nu e bine sa-l trezim