| anonim_4396 a întrebat:

Pt cine are Lg Optimus One, imi puteti spune cum se trimit melodiile prin bluethoot? Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Curiosu a răspuns:

Intrati in ThinkFree Office, selectezi folderul din care doresti sa trimiti poza/melodia/etc etc. dupa care tii apasat pe fisierul care doresti sa il trimiti cateva secude.TRIMITERE. Bluetooth. si cam atat Sper sa iti fie de folos!

1 răspuns:
| Robert a răspuns:

Activezi bluthootul, dupa care faci conexiunea cu aparatul de schimb. Aparatul fiind acel telefon cu care vrei sa faci transferul.