| DenisIonut01 a întrebat:

Puteti crea o intamplare sau o poveste (un text) in care pe rand sa contina cate o cifra in care daca ar fi legate sar afla nr te telefon?
p. s nu e nevoie nr personal un nr la intamplare

cel mai bun castiga o funda! nu este tema pentru mine ci e asa pentru cine vrea funda. succes

Răspuns Câştigător
| TiMan a răspuns:

Am 0 neuroni, daca adaug 7 voi ava 7 neuroni. neuronii mei se vor imperechea 2 cate 2 si chiar cate 3, si vor avea fiecare 4 "copilasi". din multitudina aia de celule nervoase 5 vor fi mai destepti si se vor combina cu alti 2 pentru a forma o mare masa 'intelectualnica". apoi eu voi muri avand doar 1 neuron functionalbig grin
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor am stat sa ma gandesc mult...cam 30 de secunde

1 răspuns:
| DenisIonut01 explică:

Se pare ca esti singurul si unicul castigator Bravo laughing n-am avut pc pana acum si n-am mai intrat