| Happy33 a întrebat:

Puteti sa imi trimiteti linkul cum Angie face briose,in romana, la retetele Violetei?

Răspuns Câştigător
| ema2007543 a răspuns:

Pai scrie pe net Retetele lui Angie si o sa gasesti un site acolo o sa iti arete reteta dar nu videoclipul daca vrei cu videoclip atunci scrie pe Youtube scrie Disney Romania si scrii Retetele lui Angie

1 răspuns:
| ema2007543 a răspuns:

Scrie pe Internet Rețetele lui Angie acolo vei vedea rețeta brioşelor dar dacă vrei cu videoclip scrie pe Youtube Disney Romania Rețetele lui Angie

Întrebări recente