| Cristy_6051 a întrebat:

Puteti sa ma ajuta-i big grin Era odata un joc... il jucam eu acum catiaani cand eram mai mic ( deci jocul este destul de vechi )

Gen Gta... numai ca nu puteai sa iesi din masina... adica free roam ( dar numai cu masina ) si tot asa te plimbai prin oras dar cemi mai amintesc e ca prin oras erau poduri dinacelea care se ridicau. si trebuie sa astepti pana coborau sau sa sari happy PLZ mai stiti cum se numest?

Răspuns Câştigător
| Clutsky a răspuns:

Midtown Madness 2

1 răspuns:
| daηă a răspuns:

Seamana cu carmageddon thinking

Întrebări recente