| JustLauren a întrebat:

Buna all:*!
imi aduc aminte ca virgula cand eram mica eu si verisorul meu ne jucam un joc cu tancuri(parca)
imi amintesc ca puteai tu sa iti faci teritoriul si trebuia sai distrugi celeilalte echipe (de fapt cred ca jucam contra calculatorulrolling on the floor ) "inima"(puterea, asa ceva credk i se zice)
(stiu ca ma jucam acest joc cand eram destul de mica. dar ma gandesc ca sa imbunatatit jocul sau cel putin ca exista unul asemanator )
decii...
intrebarea:puteti sa imi dati jocul daca il stiti /puteti sda imi dati su unul care este asemanator, dar nu orice porcarie cu tancuri care nu are nici o legatura cu ce am zis eu aici?!

1 răspuns:
| byaanca a răspuns:

Intreaba-l pe verisorul tau!