| giem20 a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati un server privat de metin2? Dar, sa fie super tare de tot, sa aiba si nimfa la magazin si king etc.

Răspuns Câştigător
| CainePeVine a răspuns:

GX si TIM sunt romanesti si US astea sunt cele mai bune dupa mine

5 răspunsuri:
| Raluu a răspuns:

Metin2 united dar nu stiu daca o sa mearga

| giem20 explică:

Ba, nu vad intrebarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black Knig Metin 2
Incearca-l, vezi daca-ti place.
Astept funda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce site e la toxic ala?

| Nes7eA a răspuns:

Sigur! uite aici Toxic mt 2 sunt king 1 si 2 la shop ( pe langa altele) Event in fiecare vineri adica : Moarte albastra la care cade ( Kinguri de tot felul, sirius,... mai multe) Demoni Gm e foarte darnic ajuta playeri si nu da ban doar daca injuri PS poti ajunge Gm usor doar trebuie sa fi fidel. Momentan sunt 94 playeri ONline Uite si siteu :http://toxicmt.zapto.org