| YTBDrawingBase a întrebat:

Recent am cumparat o imprimanta lexmark x2670.Si nu stiu sa printez cu ea[e prima mea imprimanta]. Cand dau print pe un text[nu mare]si dau sa printeze[...], imi apare niste dungi dreptunghiulare albastre si negre.si mai jos :2 poze alb-negru cu imprimanta in care iti arata cum sa faci sa scanezi si ce sa apesi pentru a porni scanareahappy. Nu am reusit sa printez nimic.Am sunat la ei de unde l-am cumparat si miau zis ca nu merge pentru ca el face testul.si trebuie setat! si butonul de setat se afla pe imprimanta. p dq nu e nici un buton cu care sa setezi/configurezi imprimanta! Am cautat pe net... ce dq, nu am gasit ce-mi trebuia.am driver, garantie. dar driverul este pentru seria lor [x2600]nu pentru model[x2670] asa mi-a zis candva.help vreau sa printez o poza!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca trebuie sa cauti pe site-ul producatorului, Lexmark, ar trebui sa existe si driver-ul pentru imprimanta ta, il descarci si atunci cred ca o sa-ti mearga. Succes si numai bine!