| Catalin_4527 a întrebat:

Revelatia mea de anul acesta este sa ma apuc sa cumpar bilete la superbingo metropolis... Ca orice roman, imi surade ideea unui castig usor si ma gandesc ca 10 lei pe saptamana nu ma saracesc. Dau funda celui care imi face cele mai detaliate "instructiuni de folosire"... Am cateva intrebari, dar puteti si voi sa veniti cu alte informatii:
1. Trebuie neaparat sa urmaresc emisiunea, sau pot verifica si zilele urmatoare daca am castigat ceva?
2. care-i treaba cu taloanele gratuite(cand le primesc)?
3. care-i treaba cu biletele necastigatoare?
4. La ce ma ajuta biletele cu culori diferite? Explicati-le pe fiecare in parte
Va multumesc si sper ca nu am fost prea stresant big grin

2 răspunsuri:
| KiGtOgT a răspuns:

Nu face asta, banii nemunciti nu aduc bine. Si poti sa devii dependent de jocuri de noroc sad

| Catalin_4527 explică:

Nu am mania dependentei...Am jucat si la jocuri de noroc dar doar de plictiseala, fara sa devin dependent. Pot sa ma controlez destul de bine. Sunt realist si imi dau seama care imi sunt sansele de castig