| hope2destiny a întrebat:

S-a vopsit cineva pana acum cu noua gama Oleo Intense de la Syoss [cea fara amoniac]? Dar cu gama Mixing Colors, tot de la Syoss? Dar cu L`Oreal Sublime Mousse? Imi puteti da vreo parere, va rog, in legatura cu oricare din aceste game? big grin

3 răspunsuri:
| andrutza000 a răspuns:

Depinde de culoare, sunt okay toate eu am incercat un blond nu mai stiu sigur nuanta. Bye!

| Dennisuk_Duddi_1987 a răspuns:

Buna. Eu am folosit numai Sublime Mousse, vreau sa spun ca este exceptionala. Rezista foarte mult pe par si in plus cel mai mare avantaj este acela ca daca ai parul lung (adica de umar inca vreo 20 cm) te poti vopsi lejer cu un singur tub de vopsea. O recomand cu toata sinceritatea.

| Kovaci_Adelina_1980 a răspuns:

Nu dar as dori sa ancerc.