| MeDyw0w a întrebat:

Sa zicem ca sunteti Abby din,, 16 Wishes". Care ar fi cele 16 dorinte ale voastre? happy

Răspuns Câştigător
| Biutsssaa a răspuns:

1. Sa fim mereu sanatosi cu totii 2. Sa fim mereu fericiti 3. sa am toate hainele pe care mi le doresc. 4. sa fim toti nemuritori 5. sa nu existe boli 6. sa fim bogati toti 7. sa am un cal 8. sa am cele mai mari note 9. Ca trupa pe care am infiintato sa devina faimoasa 10. sa am aceeiasi prieteni pe care ii am pentru totedeauna 11 sa am masina mea (culoarea rosie) 12. lumea sa nu mai polueze planeta 13 sa imi intalnesc vedetele preferate 14. sa am aceeasi familie pe care o am si acum ( doar ca bunicul sa fie din nou printre noi) 15. sa am copii cand voi fii mare si 16...nu pot sa imi folosesc si ultima dorintahappy daca imi doresc ceva gresit( de ex cum a facut Abby) sa pot schimba greseala! Funda?:X:X

2 răspunsuri:
| AlessiaRebecca a răspuns:

1-multa sanatate pentru familie
2-toate hainele pe care mi le doresc
3-sa intalnesc toate vedetele favorite ( in special CR)
4-sa am o masina decapotabila
5-sa am o vila
6-sa merg in Seatle
7-sa fiu fericita
8-sa trec cu note mari de examene
9-sa ajung la liceul pe care mi-l doresc
nu mai stiulaughing spune-le si pe ale tale!:*

| MeDyw0w explică:

1. Multa sanatate pentru familie
2.Toate hainele pe care mi le doresc
3.Sa am un catelus love struck
4.Sa am note mari la scoala
5.Sa merg la liceul pe care mi-l doresc
6.Sa fiu fericita
7.Sa am foarte multi prieteni
8.Sa am o masina rosie
9.Sa devin notar
10.Sa am copii cand voi fi mare happy