| ILoveSKRILLEX a întrebat:

Saal TPU as vrea sa imi ziceti ce cercei pot sa imi pun in a 2 a gaura n ureche ii de aspura clui normal pe care au toate fetele. straight face si nu vreau sa fie cercel neaparat si vreau as fie un fel de pirce. :d

[ Daca puteti sa imi dati niste pozee plss.batting eyelashes ] [ dau funda pentru cele mai mulet poze.batting eyelashes] Bye/!

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Deci mă jur pe toţi pokemonii ca n-am înţeles nimic.
ps: cercel = pierce.
pps: greşelile de ortografie se pot corecta, poţi să editezi întrebarea.

| ILoveSKRILLEX explică:

SCZ.
penttru greselile de ortografie da
m-am grabit sorry.winking!

| geiko a răspuns:

Eu cred ca ar fi super un pierce dupa urmatorul model:ac care sa aiba la fiecare capat cate o tinta rasucita ...cool...happy