| anonim_4396 a întrebat:

Deci...
Nu stiu cum sa incep...thinking
Deci eu vreau sa-mi bag un pirce in buric [cercel]...
Dar tata nu ma lasa...
As vrea sa-mi bag fara sa stie el...big grin
Dar cand o sa mi. l vada...
Nu stiu ce. mi va face...
Ce ziceti sa imi fac sau nu...happy

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu zic sa mai astepti, sa il asculti, si asa poate il vei convingesa te lase sa iti pui!

succes!

| IndescribableChild a răspuns:

Pai...am mai avut si eu impulsuri la asemenea lucruri. dar m-am abtinut (de cele mai multe ori)
Nu acum.pentru ca este iarna si nu cred ca ai sa iti ridici bluza in plina strada ca sa vada toti ca ti-ai facut piercelaughing
Mai asteapta pana la vara. Intre timp invata sa obtii rezultate mai bune la invatatura si dupa poate tati o sa se imbune si iti pui si pierce.
Pup, IndescribableChild kiss