| CR7 a întrebat:

Sal.Cum pot sa am acces la internet pe tel.mobil fara sa imi consume credit si fara abonament. Oare se poate?

5 răspunsuri:
| celmaitare a răspuns:

Da. eu am cartela si cu o extraoptiune de 4 euro am 500 min in retea, 500 sms in retea, 50 min nationale si internationale si 50 MB pentru internet si dureaza super mult stau mereu pe mess si facebook etc si imi ajunge o luna. :*

| clauss a răspuns:

Ia o cartela Orange, activeaza wap-ul cu 3, 5 euro pentru o luna de zile si ai de toate

| AleShHa a răspuns:

Dupa cate stiu eu merge acum dar nu stiu?

Funditabatting eyelashes

| Gonzales a răspuns:

Nu stiu daca mai este valabila oferta "Testeaza gratuit internetul pe mobil" de la Orange, dar daca te intereseaza, si nu esti pe Orange, iti poti comanda una de pe link-ul ce ti-l voi da la sfarsit si apoi cand o primesti sa suni la *100# si apoi sa vezi.

Btw, cartela e gratis si nu trebuie sa dai nimic;) in plus mai ai 10 min si 10 mesaje incluse.

Link: http://adf.ly/7Oz2

Bafta! :D

| DameloCargangio a răspuns:

Daca are telefonul Wi-Fi(wireles) potisa te conectezi la routere.puncte.etcchatterbox...router are spitalu.scoala.institutiile mai mari.etcchatterbox...