| playwithmylife a întrebat:

Sal, stie cineva niste filme horror romantice... bune?

Răspuns Câştigător
| MysticWayz a răspuns:

Iti dau eu unul bun, te asigur ca e si horror si romantic
Se cheama Infern de Ziua indragostitilor

7 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Mie mi-a placut Dentistul 2, are si suspans, si un pic de dragoste, te si sperie un picut, dar mie mi s-a parut si foarte amuzant.

| DarQueen a răspuns:

Asta e buna! laughing Nu am auzit de genul horror-romantic.
Horror stiu destule, dar nu au in ele niciun fel de romantism laughing
In schimb, incearca seriile "Scary Movie 1-5". Acolo exista pachet complet: horror, comedie beton si putin romantism...
Sper ca te-am ajutatwinking Vizionare placuta!

| SunShine_3102 a răspuns:

Zombieland

| manna a răspuns:

Un film pe care cred sa-l indragesti ca simine - " shutter island" e de fapt thriller-drama-deteciv, dar merita sa-l vezi!

| Mayar a răspuns:

Bram stocker's Dracula - e un film cu un vampir care vede o fata carea seamana izbitor cu fosta lui sotie, si astfel incepe s-o iubeasca si s-o protejeze, desi aceasta are iubit si apoi sot, si ea incepe sa-l iubeasca. Chiar ca are romantism

| Mayar a răspuns:

Aa, da "Shutter Island", desi nu are romantism e chiar beton - pentru. ca il are pe Leonardo DiCaprio in rolul principal :X

| Marian2314 a răspuns:

Spring 2014