| danim7 a întrebat:

Sal, stie cineva o sala de sport intr-o scoala sau liceu ceva unde pot inchiria sa-u sa ma pot duce in timpu vacantei asteia sau maine etc. unde pot juca baschet? pentru ca nu am unde pe timpul asta.Multumesc, daca stiti dati add dany_marin2000, poate mergem maine sa jucam...sau sa imi dati detalii. Multuemsc mult.In bucuresti am uitat.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In Bucuresti e una la Facultatea de Medicina (in spatele spitalului Municipal). Se plateste intrarea.

| →s ♥ ą← a răspuns:

Zine si orashul de unde esti te rugam ca sa te putem aajuta!

| Manele Man a răspuns:

Daca inveti corect limba romana, promit

| danim7 explică:

In bucuresti am uitat scuzatimahappy