| coooooo a întrebat:

Daca ai bursa de merit la liceu si pe timpu verii mai trebuia sa mai iei niste bani, acestia se dau cand incepe scoala sau se pot lua si in timpul vacantei?

2 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Si si, adica daca te cheama in timpul vacantei ii poti lua de atunci, si daca ai bursa din asta, felicitari

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bursele NU se acordă pe perioada vacanţelor - ele se dau doar pe perioada în care se fac cursuri!
Deci, NU mai trebuie să primeşti nici un ban după terminarea cursurilor.

Vezi alte detalii în Regulamentul de la linkul :
http://www.isj.gl.edu.ro/......0ELEVI.pdf

Toate cele bune.