| pitcrv a întrebat:

Sal TPU.
Ajutati-ma si pe mine
Eri am pus windosu pe un pc, am instalat placa video iar drivele de la placa de sunet nu il am cum fac si eu rost de el:am cautat cu everestu in pc si nu am reusit mare lucru, decat asta am aflat ATI Radeon HDMI @ ATI Radeon HD 2400 - High Definition Audio Controller PCI ma ajuta si pe mine cineva sa il gasesc

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Da cautare pe google 'driver ati radeon hd 2400' si e imposibil sa nu iti gaseasca driverul de care ai nevoie. Succes!

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Caută-ţi driver-ul audio de pe site-ul producătorului de la placa de bază.

| pitcrv explică:

Degeaba fratilor nimicsad