| Eu_3289 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi:cum fac sa dau funde? Cine imi explica primeste funda.

Răspuns Câştigător
| OrangeJuice a răspuns:

Cand ai primit mai multe raspunsuri in dreapta raspunsului caruia vrei sa ii dai funda apare o funda gri. Apesi pe ea si gata. Funda?

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

In partea dreapta este desenata o fundita sub care scre " Declara raspuns castigator", apesi pe ea si gata.

| MiiMii a răspuns:

Pai in dreapta fiecarui raspuns este o fundita necolorata unde scrie : `alege raspunsul castigator`. Insa daca duci mouse-ul pe ea se va colora, dai click pe fundita raspunsui care`ti place si gata happy :*

| MadutzaB a răspuns:

Ok.Atunci cand pui o intrebare, dupa ce primesti mai multe raspunsuri deasupra intrebarii iti apare un chenar galben in care scrie "Alege un raspuns castigator!".
In dreptul fiecarui raspuns pe care l-ai primit iti apare o funda gri. Daca apesi pe ea se va face rosie si asta inseamna ca ai ales un castigator, deci implicit i-ai dat lui funda. Daca nu ai inteles da-mi un mesaj pe privat.