| Basketball23 a întrebat:

Cum se poate da daca se poate da mai multe fundite la aceeasi intrebare dar mai multe raspunsuri si toti pe care i-am ales sa aiba fundita cine imi explica primestehee hee:*

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Nu poti da la mai multe raspunsuri funda. Daca te-au ajutat raspunsurile lor atunci da-le voturi celorlalti si alege-l pe care vrei tu ca sa-i dai funda :* Pup! pa!

2 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Nu poti sa dai decat o fundita la o intrebare,numai voturi poti sa dai la mai multi (voturi adica :folositor,nefolositor, amuzant, stupid etc.)
Sper ca te-am ajutat big grin astept funda.

| madalyna a răspuns:

Nu poti da mai multe funda decat una la cel mai bun raspuns celorlanti le poti da voturi daca vrei totusi sa multumesti pe toata lumeabig grin