| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, am o problema cu facebook-ul, deci sunt conectat pe cont dar la rubrica acasa in mod normal trebuie sa am pozele cu prietenii conectati, dar acum nu imi apar si imi scrie asa " Momentan, ești deconectat. Pentru a discuta cu prietenii pe Chat, conectează-te. ", si d-au click pe " conecteaza-te " si nu merge, ce pot sa fac ca sa imi mearga chat-ul? D-au funda si voturi pentru cel mai bun raspuns...

Răspuns Câştigător
| ellaella13 a răspuns:

Dai la chat.tocmai jos in partea dreapta...acolo trebuie ca scrie chat(offline).dai click acolo si se conecteaza

2 răspunsuri:
| ellaella13 a răspuns:

A functionat?

| Floarerosie a răspuns:

Poate trebuie sa iti activezi contul?!