| AndreeaCeMaiZici a întrebat:

Am o mare problema cu Facebook-ul! Deci, in primul rand pozele nu mi se mai vad pe fundal negru ci mi se vad pe aceeasi pagina cu albunul din care fac parte in josul paginii, cand dai pe butonul home sau acasa si ajungi acasa trebuie sa se vada prieteni care sunt conectati si nu mi se mai vad si zice ca sunt deconectata si cand dau (tot acolo) pe conecteaza-ma nu merge...

Ah si am mai uitat ceva, la notificari chiar daca dau click pe ele si le vad tot imi mai arata cate notificari mai am ca si cum nu le-as fi citit! Va rog sa ma ajutati! Mai multi prieteni au aceasta problema! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| elyssia a răspuns:

Te-as ajuta cu cea mai mare plcere. da na eu nu ma pricep la din astea! sorry.pup.

| Symi_Simona_2000 a răspuns:

Daca as sti eu sa fac problema asta te-as ajuta cu mare drag