| JaneEyer a întrebat:

Sal TPU!:*Am o urgenta...si am nevoie de ajutorul vostru repede! Vreau sa-i fac unei colege de clasa si eu si cu o colega de-a mea vrem sa-i facem un cadou.Pe un cd sa-i facem un fel de amintiri cu niste poze, doar ca pozele sa se miste... dar nu stiu cum sa fac sa se miste pozele.Si sa inregistrez vocea pe acel video. Aveti un program sau ceva care ma poate ajuta? Funda!:*

2 răspunsuri:
| Adr1aNNN7 a răspuns:

Te azuit eu Marina, doar da-mi pozelewinking :*>big grin

| JaneEyer explică:

Vaii...pana sambata trei sa fiu gata...doar ca trei sa le editez intai.si le editez maine seara