| Anonymus3000 a întrebat:

Ieri mi-am luat un tech deck si as vrea sa invat niste scheme cu el dati-mi niste skeme usoare pentru incepatori dau funda
PS: M-am uitat lu un tutorial cum sa faci ollie cu tech decul dar tot nu imi iese nu pot sa il dau pe spate...

Răspuns Câştigător
| cohyChocolate a răspuns:

Pai pentru inceput asezi primul deget pe pop ( partea curbata a tech - deckului ) apesi tare, iei rapid degetele il lasi sa sara si apoi pui din nou degetele! VARIANTA Pentru incepatori! Apoi incerci sa dai cu degetele tech-decku in spate apesi tare si ti degetele pe el si o sa vezi ca o sa sara mai mult!

4 răspunsuri:
| ere a răspuns:

Ai messenger? Sunt PRO la tech deck(fingerboarding)

| RappingKrys98 a răspuns:

Poi coHi a raspuns corect la ollie dar ai putea invata shuv(shove-it)! Ti degetul pe pop si apesi(dar nu foarte tare)si il invarti!

| Anonymus3000 explică (pentru RappingKrys98):

Pao shove-itul il stiu mai am putin invat si ollie big grin

| adyform a răspuns:

Be sunteti praf de abia ier mi l-am luat si stiu sa factoate schemele fara plobleme