| lyke a întrebat:

ma jucam eu acum 2 ani un joc cu o fata ce avea rolul unui vampir.la inceput trebuie sa te bati cu niste paianjeni mari si peste 2+lvl trebuie sa te bati cu un Paianjen gigant dar nu mai stiu cum se numestestraight face Imi puteti reaminti voi? M-am uitat p youtube Blood Rayne dar parca nu are acceasi graficathinking deci nu cred ca este el. oricum tot cu blood incepea parca. FUNDA CARE STIE!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Blood rayne 2? happy

3 răspunsuri:
| AcidBoy a răspuns:

Ala cu paianjeni este Blood Rayne 1 probabil este jocul acela cand mai ai o profesoara cu tinewinking

| lyke explică:

De fapt m-am uitat mai bine p youtube si dap bloodraynestraight facenu mai ca am dat pe la sfarsit si nu mi-am dat seama.scz de post funda ii voi da celui care a raspuns primul! inca odata SCZ DE POST

| JustAnAnonymousQuestioner a răspuns:

Poate e bloodrayne, ai dreptate. am jucat de curand bloodrayne 1 si erau intr-adevar niste paianjeni big grin... dau ca sa stiu sa iti zic corect trebuie sa te intreb si eu ceva pe tine. Fata era roscata, imbracata in negru si era cu o prietena bruneta in mov? daca raspunsul e da complet e bloodrayne 1. daca nu, nu stiu ce sa mai zic