| Ada234 a întrebat:

SaL. vreau si eu niste statusuri...frumoase:X
multumesc mult!happy
big hug
:*
cine vrea sa mai vb : crysa.crysa2!winking

Răspuns Câştigător
| ramo25 a răspuns:

Acelasi cartier si-aceleasi strazi pustii in orele tarzii

Aceiasi prieteni ce-am fost unul langa altul zi de zi[♥]

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"

love struck ♫♦ Te iubesc ♥♫ love struck

Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna

Am invatat sa suport viata e grea Dar nu suport un tradator Asta-i boala mea

te iubeste dar iarta-l ca e baiat..."

Am nevoie de cineva da' n'am nevoie de Oricine eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine!love struck:Xlove struck

←♥→Uita-te atent, nu insistent priveste dar nu atinge smug te pot respinge…viseaza doreste oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→

Sa-u IntamPlAt DeStUlE Ji nu ReGrEt nimic, E O VorBa : Ce nu tE OmOaRa tE fAcE MaI PuTeRnIk!

Đącą cinevą iti spune Tє ¥µbєsc, są`i spui ca minte cąci iubireą nu se spune ci se simte :X

TupeU`.love struck.`Nebunieee` si talent` :X.`` love struck. asta`ii stilul` mew` RecenTT`:X

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε. încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzã. laughing `°°●♥

Am fost incapatanata de cand ma stiu si asa o sa fiu mereu ca sa obtin ce vreau eu poate ca azi o sa kAd poate ca maine ma ridik dar cu orgoliul o sa castig

cREzI ca sUnth` p3rveRsa bine! AshA o`sa fiu si iN c0nTInuAre InCa nu s-a NasCut bAiAtu` care sa ma cAlcE p`mine in pici0are

In continuare`crezi ca totul iti apartzineh`! P0tsi sa ai ORICe`dar nu sh`pe mine`! Nu trebuie`sa ma cautzi iti spun eu unde sunt`. In discOteca cu baietii`acOlo`unde m`ai cunOscut

Traiesc intr-o lume de vis.In care totul e permis

:● prOstii, iluzii si cuvinte falSe gen "te iubesq" cOmpOrtament cOpilareSq asta a fost un simplu' test! ●

De ce oare te-as astepta un veac? La naiba! Dragostea e doar un fleaq

STOp thinking and start dreaming! ←♥→

And iS forEver!:X

♥ Nuh te uita la altii`. Priveshte cum esti uh`. Apoi`sa zici de tine`daca esti boon sau nuh`. Daca te simti`lovit`la toth ce am de spus. Sa sjtii ca nuh uh judeci`ci Cel de Sus`; x" ♥ ♥ ♥

Fitzele sunt de decor, cel mai mult conteaza ce ai in interior

:●° Nu`s ca voi si nu am fost niciodata` Nu`s ca voi, va repet inc`odata Nu am avut, nu am nevoie de mila nimanui Prietenii care ii am deocamdata`mi sunt destui

Simpla in cel mai complex mod, Timida cu un tupeu fantastic, Energica intr-o lene notorie, Zapacita la cel mai serios mod, Pesimista in cel mai optimist mod posibil.rea, dar totusi buna

°°♥● Trą¥este`ti viąTza ←♥→ką si cµm ar fi priMµL Fµm Đ¥n µLtiMA tSigąrą [♥]. ●♥°°

Đącą cinevą iti spune Tє µąbєsc, są`i spui ca minte cąci iubireą nu se spune ci se simte :X
Fundita? big grin