| balintsebastian a întrebat:

Sall all! Imi puteti spune si mie niste jocuri faine de strategie sau actiune? ca ma plictisec rau!

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Starcraft 2; redallert 3; redallert 2, Age of Empires 4, red faction guerilla, Gears of war 3, Mass Effect 2, Turok, oricum vezi ca gasesti multe aici www.canirunit.com si iti si testeaza pcu si iti spune daca le poti rula, + alt site cu multe jocuri si reviewuri la ele : www.computergames.ro

4 răspunsuri:
| Aly_1795 a răspuns:

Age of Empires, Stronghold, Empire Heat 2, Turok, Mass Effect.

| Dubbs a răspuns:

Metin2 sau intri aici:http://www.jocuri-impuscaturi.com/

| BlackRose_2003 a răspuns:

Plants vs zombies big grin

| Mazal a răspuns:

Strategie:
League of legends, age of empires 1, 2, 3

Mai e un joc se numeste microvolts dar scrii pe net doar microvolts