| alexandru2108 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri faine de sport, strategie si sa nu te plictisesti repede de ele dar nu gen:metin2, 4story, etc.

2 răspunsuri:
| narutohokage_2642 a răspuns:

Metin2,4story sunt MMORPG-uri(Masive Multiplayer Online Role Playing Game) nu RTS (Real Time Strategy)
Jocuri de strategie:
Age of Empires
Armies of Exigo
Rise and Fall, etc.
MMORPG:
Requiem Memento Mori
World of Warcraft
Karos
Guild Wars 2
Ragnarok
etc.
Te sfatuiesc sa te apuci de requiem, e foarte tare jocul!
http://www.playrequiem.com/ (de fiecare data scrii ca ai minim 17 ani)
Sper ca te-am ajutat.
P.S.:Daca te apuci de requiem da-mi un PM pe contul meu de TPU si mai vorbim.
Sayonara!

| LanGooP a răspuns:

Daca vrei poti folosii Hammer Mt2 e super! Te da la lvl 98 si daca te duci la Tiffiny te face lvl 120 dar trebuie sa apesi de 2 ori