| Nightcore4Team a întrebat:

Sall all vreau sa imi dati un nickname fain ca sa vad care e mai bun care e cel mai bun Nickname primeste funda

Răspuns Câştigător
| alien134340 a răspuns:

Bisklow
Reasmani
Crostm

7 răspunsuri:
| Suprad0zaDeVise a răspuns:

TheDeathInLife
FireBurner
FuryOfFire
Daster
Onix
Asshole
Theman
Cius.;*`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Borar99

| roxxxa a răspuns:

*IluvU
*Badboy
*lOvEmE
*Busy.man
*Nikmicuzz
*Aname
*Vulturu_plesuv
*Ochelaristu_supersonyc
*Gheata_fierbinte
*Miss_X_la patrat
*Mrs. Abra Cadabra
iti plac? (fundiza daca merit)

| Dubaster a răspuns:

Croshetez asfalt
2 Scheleti se trag de piele
Vand avion cu remorca
Vand magar pervers
Don_Pantof
Vand O.Z.N. albastru metalizat
Parizer cu picioare
Spargatorul de muci
Ghetar in flacari
Sabia cu luneta
2 raniti imping salvarea
Javul din caruta goala
NamMancare-nFrigider
Candelabru
Lunetistul_orb
Cainele conducta
Pasarel
Sa_Te_Pup_Pa_Dinti_Cu_Ranga
Mama omizda
nu_trage_sunt_eu_lascarica
SugCeApuc
LingDinBlid
VadSunete
AudImagini

| positivity a răspuns:

Buna.
Nu stiu daca esti fata sau baiat, dar voi incerca sa-ti dau cateva exemple. Ce zici de " xKiira "? Sau poate " xKira ". whistling Mie una imi plac. :3 Numele ' Kira ' e dintr-un anime, care se numeste " Death Note ".;] Sau, daca nu-ti plac cele doua. iti mai dau un exemplu " xKiddu ".
Sper ca-ti voi placea. =3

| Afãrinツ a răspuns (pentru positivity):

Imi place Death Note : x Iti place animarea sau aia cu pers VII?

| positivity a răspuns (pentru Afãrinツ):

Nu înțeleg la ce te referi spunând pers. VII.
Dar, ador tot ce este legat de Death Note.
Filmul este absolut fantastic, având în vedere că acțiunea este foarte complexă şi asta îmi place, iar anime-ul este foarte tare. Are o esență de mister, care te cucerește pe loc, chiar dacă vrei sau nu.
Având în vedere că sunt mare fană anime, mai ales Death Note/ Naruto, etc, nu prea pot face diferenţe prea mari între anime-uri.
Dar, trebuie să recunoști, Death Note este cu siguranță un anime foarte bun.