| lorypoly a întrebat:

Sall! Am de facut o prezentare in Power Point, despre orice vreau doar ca nu-mi prea vine in cap despre ce sa scriu... straight face. Imi puteti da cateva idei? Doar ca sa nu fie ceva legat de vreun mit si sa fie un subiect despre care sa gasesc multe imagini si videoclipuri. Funda pentru raspunsul castigator! :*

Răspuns Câştigător
| pisto a răspuns:

Poti sa faci un proiect despre industria muzicala sau despre fime, moda actori, sarbatori, televiziune carti instituti{precum scoala politia pompier} sper da te ajute

2 răspunsuri:
| mczacky a răspuns:

Scrie despre ROMANIA cum ai vrea tu sa o vezi ca speram la vise de dulce romanie, dar traim anotimpuri de chinezarie

| cosminprepelita a răspuns:

Dedemanlaughing

Întrebări recente