| Gabi_9456 a întrebat:

Sall! Am o intrebare. Cand intru in metin2gx imi da o eroare "failed to load image Board_Corner_RightBottom.tga"
Ce pot face?

8 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

instaleaza prima data direcx la el cu internetul aprins, apoi reinstaleaza din nou jocul cu internetul aprins.

| Slavian a răspuns:

Reinstaleaza metin2gx.

| Cuuukii a răspuns:

Buna ziua happy
Incercati sa reinstalati clientul, adica puneti toate fisierele "CreationYT. exe", "patchconfig.cfg" şi folderul "patchskin" din aceea arhiva de la download (autopatcher) numita CreationYT.rar, le puneti peste un client ce il aveti in pc (de preferat a lui xXHectoreXx) si o sa va mearga.

| Monna a răspuns:

Vezi poate iti lipseste ceva la el thinking de atunci cand l.ai instalat. incearca sa. l mai instalezi o data poate ca merge. Succes!happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea si eu am aceeas problemalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-ai instalat bine si de aia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nai destul spatiu pe hard mai elibereazati