| RaR a întrebat:

SAll am probleme cu mozila firefox dau de foarte multe ori pe ea pana se deschide cine stie ce are?

4 răspunsuri:
| WyvernSky a răspuns:

Buna! Am aceiasi problema, dar asa se deschide ea mai greu.Trebuie numai sa astept cateva momente pana se incarca, deoarece se vor deschide prea multe file.Bafta!

| LilyOfTheValley a răspuns:

Asa mi se intampla si mie. nici eu nu stiu ce are dar de ce nu incerci Opera? e cel mai bun browser.

| Andreas757 a răspuns:

Google Chrome ie cel mai bun. Acest mejas a fosc scris de pe Google Chrome

| donytza a răspuns:

Inslaleaza-ti google chrome

multa bafta!