| AnOnIm20202020 a întrebat:

Sall.azi am fost la starandul crangasi din Bucuresti si am vazut undeva ca scrie cursuri de inot de la 10 la 12 si as vrea si eu lectii,cat costa? este pe abonament? trebuie sa platesc pe loc si sa ma duc cand vreau eu sau platesc inainte si trebuie sa ma duc in fiecare zi? Am cautat pe toate site-urile si nu am gasit,daca poate sa imi zica cineva sau sa imi dea un like cu un site,dar site-ul sa aiba scris la el tot ce am intrebat, sau macar cat costa, dar as vrea si sa stiu daca platesc pe loc si ma duc cand vreau eu sau platesc pe abonament si ma duc in fiecare zi.
mega-giga-super fundoi

2 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 explică:

De fapt am fost acum 2 luni, intrebarea e de mult

| squar a răspuns:

Da, erau cursuri de inot pentru cei foarte avansati, iar incepatorilor le era indicat sa faca cursurile dupa ce stradul se golea de personalul auxiliar, cel care matura si spala bazinulwinking.
Daca mergi pe strand dupa ora 21:00, ai toate conditiile de un inot placut si in liniste, iar partea cea mai buna este ca nu trebuie sa platesti nimic la intrare. Daca vine paznicul, ii daui o bere Ursus si scapi de el in secunda unu, asa ca... spor la inot.