| RaR a întrebat:

Cand vreau sa ma conectez pe skymetin2 imi da eroare conectare la server. Cine stie ce are?

13 răspunsuri:
| Kaname a răspuns:

Poate e serveru inchis asteapta si se redeschide sau daca e pe hamachi trebuie sa fi on pe hamachi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te sti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt 4FUN serverul numai este pe hamachi, acum se va da drmul iar! Bafta;) http://skymetin2.ath.cx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci fi atent, Sunt creatorul serverului, daca iti apare "Failed to connect " Inseamna ca Ori se repara Loginul, deoarece nu este stabil, ori trebuie sa inchizi fereastra cu metinul + fereastra cu acea sura

Dupa aceea incerci iarasi isa intri!

_________________
SkyMetin2 Comunity

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma vrei si eu sa imi fac cont pe Skymetin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt nou pe acest metin

mi l-am tras da imi da eroare oare de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal am si eu o problema cum imi fac un cont oe sky metin2 canu mi merge zice faile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa rau, si eu patesc la fel, dar nu stiu de ce? Prima oara cand am intrat pe joc nu se loga, dar am tot insistat pana a mers. Dupaia iar pauza, ca ceapa, dar e super tare! Dupa parerea meabig grin
Acuma fie care cu parerea lui. Orcum bafta tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu mai suport, e o bataie de joc.Credeam ca e un servar bun, dar a fost pana sa apara problema cu. Eu deja cand intru pe sky si vad ca imi da eroarea aia mor, nu mai suport, e o bataie de joc 4FUN. Spre binele tau ar trebui sa rezolvi problema ca tu ai de pierdut mai mult ca noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa patesc si eu sadsadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4fun daca ai rezolva login bugul si sa nu ne mai scoata cand crestem, ar fi bestial serverul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa astepti sau sa iesi si sa dai de mai multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fiti asa de disperati intrati pe fourum si va skrie acolo cand si pe ce data se va prorni vad ca multi dintre voi au o pasiune pentru acest joc si eu am dar nu chiar asa de mare... Poate ca sv e inchis acum sunte pe 28 si va fi on pe 30 aveti rabdare! Totul se va afisa pe FOURUM!