| Andra_1260 a întrebat:

Sall...Cati ani aveti? cum va cheama? care e animalul favorit? ce asteptati de la viata? ce parere aveti despre mine?

Răspuns Câştigător
| fanaa a răspuns:

Hey oanny am 15 anii lidia .pisika...pai multe astept de la viataa dezamagiri big grin multumiriii.presupun si sigur esti frumoasaa si de gascaa.:*te pup :X

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

20, Florin, pisica si tigrul, sa am nevasta si locul de munca care imi place, esti un simplu user pe acest site.

| FucktheSystem a răspuns:

-15
- Ana-Maria
-Pisica
-Distractie, multa distractie\
-Nu te cunosc, so...

| brokenkid a răspuns:

Buna am 18ani, andrei, cainii si pisicile, sa fiu cat de cat realizat, esti okei la prima vedere>big grin deci e foarte tare asta:X
NU DA CLIK PE LINKUL DE MAI JOS ESTE UN VIRUS, vorbesc sincer, virus care circula pe facebook, ma mir ca a ajuns si aicia

| Deny1333 a răspuns:

1. 13 ani [neîmpliniţi]
2. Denisa [prefer doar Deni]
3. de obicei, cele care fac parte din categoria felinelor
4. momentan, nu am nimic concret în minte big grin
5. pari sociabilă, prietenoasă și curioasă.

| deeitza a răspuns:

Buna am 12 ani, Andreea(DeeDee),cainele(caniche), sa am pe putin tot ce imi trebuie, presupun ca esti de gasca

| DeEAஐ a răspuns:

Am dublu fata de cat ai tu.numele meu este afisat in fata ta, am alergie la animale gen "U"! esti o fetita plictisita, narcisista si prostuta!

| Any_2336 a răspuns:

13. Anastasia. Cainele. Nimic special. Pari o tipa de gasca, sociabila, esti ok. :-D

| Shcokymzq a răspuns:

14, Gabi, cainele, sa fie roz, arati bine.

| click_9690 a răspuns:

Salll. am 23 de ani, danny, imi plac cainii iar de la viata...nu am prea mari asteptari ci doar traiesc clipa. sper la mai bine dar pana acum. doar am sperat si atat laughing si despre tine, sigur esti de gasca si iti place sa socializezi :*

| Ancuta_8369 a răspuns:

Buna Darling :*. Ma numesc Anca si am 12 ani, iar animalul meu preferat este cainelele love struck. Ce astept de la viata? Hmmm...Intai sa fiu sanatoasa si dupa o sa am o viata frumoasa. Parerea mea despre tine este foarte buna...Chiar daca ne.am cunoscut virtual.