| 7lrn7 a întrebat:

Sall cati lei inseamna 1 euro si 45 de centi?

Răspuns Câştigător
| blackboss a răspuns:

5 lei si 80 de bani

10 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

6,14 lei la cursul B.N.R.

| Robert a răspuns:

Cel mai bine intra pe BNR. in stanga site-ului sus vei gasi un convertor rapid care va face transformarile in locul tau http://www.cursbnr.ro/

| sonya a răspuns:

Pai nu e chiar asa de simplu. Depinde de cursul BNR. 1 euro =4, 2261 iar 45 de centi in jur de 1, 90 de lei. Totalul fiind undeva la 6, 13 lei

| vreaubebe a răspuns:

1.45* 4.3 ca sa rotunjim valoarea uneu euro = 6, 235 ron
mereu e bine sa rotunjesti valoarea monedei internationale din care sau in care doresti sa transformi leii ca sa fii pregatit cu banii. daca mai raman nu e o problema, dar daca nu ai destui...happy

| DozeCuVisse a răspuns:

Vai de capul Tauu`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara TVA 6, 41 lei si cu TVA 7, 61 lei.

Paaaa love struck

| stefan5982 a răspuns:

1,45 euro = 6, 12 lei (dupa cursul valutar din 23.02. 2011) Depinde de cursul valutar!

| AngelInTheNight_6349 a răspuns:

7 lei ceva de genu oricum nu mai mult funda?

| 3manuela a răspuns:

Vreo 6,7lei dar eu stiu ca la cum se dezvolta euro pe piata europeana nu se stie sigur. sper ca te-am ajutat

| Rypperz a răspuns:

Un euro costa 4 lei si 45 de centi 3 l-ai si 50 de bani...crede-ma stiu cum e cu banii astia