| Phineas a întrebat:

Sall! Ce program imi recomandati ca sa editez o voce sau unde gasesc ceva ca sa scriu ceva si programul sa imi dea pe ce voce vreau eu...
De exemplu la episoadele cu RObotzi. vreau sa fac diferite voci adica sa nu para ca este vocea mea sa para ca este o voce de robot ceva subtire, groasa dar sa nu semene cu a mea.Cred ca in audition 3 nu merge sau in cubase. Funda! Funda pentru cine imi spune cel mai bun program!

2 răspunsuri:
| Beastboy a răspuns:

Nu stiu dar daca gasesti ceva pls anuntama si pe minepuppy dog eyeswinking

| Kaz a răspuns:

Incearca in Audacity