| kristi22 a întrebat:

Sall! Cum poti face mai multi simsi intr-o familie in Sims 3 Medieval?

3 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Cu ctrl+c rolling on the floor

| zuzualina a răspuns:

Ii pui sa se f**a in timp ce tu mergi si inveti, lucru normal pentru copii laughing

| alexandra1993 a răspuns:

In primul rand nu exista acest joc "Sims 3 Medieval", cred ca te referi la "The Sims Medieval" care nu are nicio legatura cu "The Sims 3". Daca citeai manualul cu instructiuni al jocului, asta in cazul in care nu este piratat si il ai in original, iti dadeai seama ca "The Sims Medieval" este un RPG adica un Role Playing Game, ceea ce inseamna ca nu poti controla decat un singur personaj si nu mai multe in acelasi timp, adica nu poti avea o familie pe care sa o controlezi. Itr-adevar iti poti face personajul sa se casatoreasca si sa aiba copii dar nu ii vei putea controla. Succes la joc!