| adisor234 a întrebat:

Sall cum scap de patratele de la Battlefield bad company 2

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Sa inteleg, ca calitatea graficii este foarte scazuta incat ti se vede jocul in "patratele"?

Sunt 2 posibilitati:
1. Fie ai un sistem bun, dar nu ai umblat la setari video si ai selectat rezolutia corecta
2. Fie ai un sistem slab, si abia face fata jocului (asta insemnand ca daca maresti rezolutia jocului, iti merge si mai greu) in cazul asta singura sansa e sa-ti faci un update la calculator, in special la placa video!