| DanyOrJeth123 a întrebat:

Sall dati-mi si mie va rooooog situ de la valmondial deci sa va zic asa cand intru imi aleg svr ultra fun adica alora nu cont ce aleg imi scrie alora online si atat nu register nu download nimic dati-mi situ de download plsss de ex asa http://www.multiupload.com/MU_F1N1HMQAA0 asta e dinamiku ala il vreau si de la voi plsssssssss FUNDAAAAA!

1 răspuns:
| Amatiesei_Robert_1997 a răspuns:

Modialul a fost interzis romanilor pentru ca peste 60% erau romani, iar gm-ul era francez si nu i-a convenit deci ai grija la ban!